Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem się na dwa kierunki, pojazdy samochodowe na politechnice krakowskiej oraz na zarządzanie i inżynieria produkcji na politechnice śląskiej w Zabrzu. Potrzebuje dorady kogoś doświadczonego i kogoś kto jest w stanie coś podpowiedzieć. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z lituj sie. Co Ma do tego dział regulamin na forum? Temat związany jest z regulaminem na forum? Przenoszę...

Co do pytania. Pojazdy samochodowe to kierunek nowy na PK i raczej idzie za modą na motoryzacje i fajna nazwa. Zdecydowanie lepsza Zwykła mechanika i budowa maszyn. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale on nie ma do wyboru mechaniki i budowy maszyn. Z tych dwóch brałabym jednak pojazdy samochodowe, bo to chociaż jakiś konkret. ZiIP to studia o wszystkim i o niczym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Goś
      Hej! Idę w tym roku na studia i zastanawiam się nad Energetyką na PK. Ale obawiam się czy nie jest to kierunek zbyt ogólny, lekki, czy nie będę po nim 'specjalistą od wszystkiego i niczego'? Może ktoś z Was go studiuje/studiował lub słyszał coś od znajomych? 

Dodam jeszcze, że geniuszem nie jestem, ale jestem ambitna i przygotowana na naukę, nie chciałabym się zmarnować na lekkim kierunku, chociaz wiadomo, poza studiami chce mieć też czas na życie towarzyskie. Dla zobrazowania mojej 'wiedzy' maturę z matmy podstawowej napisałam na 100%, a z rozszerzonej na 76%

Co sądzicie o tym kierunku? 
    • Przez QaZmLp
      Witam. Wie ktoś jakie były progi punktowe na Automatykę i Robotykę na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach w ostatnich latach? Oczywiście progi nie są jednakowe w każdym roku,  ale ta informacja dałaby jakikolwiek podgląd na sytuację.
    • Przez adtrule
      Hej! Orientujecie się może jaki był próg w tym roku na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji? Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie  Niestety nie znalazłam nigdzie o tym informacji, a bardzo mi na tym zależy. Znalazłam jedynie progi z 2016 roku. Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez Marek858
      Co sądzicie o informatyce na PK(zaocznie) na wydziale WIEIK ?                                                          (Perspektywyzawodowe,praktyki,trudność)
    • Przez Agnieszka
      Wirtualny Dzień Otwarty rozpocznie się 19 czerwca o godzinie 13:00.
      Aby wziąć w nim udział wystarczy wejść na stronę uczelni www.pk.edu.pl i przejść do zakładki Wirtualny Dzień Otwarty.
      Udział w Wirtualnym Dniu Otwartym mogą wziąć kandydaci z całej Polski.
      http://www.studia.net/wydarzenia/7958-wirtualny-dzien-otwarty-na-politechnice-krakowskiej-im-tadeusza-kosciuszki

Jakie studia wybrać?

Poradniki

Praca i kariera zawodowa

• Forum
  • Studies.pl
  • Studia.pl
  • Kierunki studiów

• Wróć
    • Studia artystyczne
    • Bezpieczeństwo i studia mundurowe
    • Studia ekonomiczne
    • Filologie i języki
    • Gastronomia i hotelarstwo
    • Studia humanistyczne
    • Logistyka, transport, spedycja
    • Studia informatyczne i matematyczne
    • Studia medyczne
    • Studia pedagogiczne
    • Studia przyrodnicze
    • Prawo i Administracja
    • Stosunki międzynarodowe
    • Studia techniczne
    • Studia biznesowe
  • Podyplomowe
  • Aktywność
  • Szukaj
  • Ranking

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.