Skocz do zawartości
sandara17

Transport i logistyka- warto? Wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej zastanawiam się nad wyborem kierunku studiów i myslalam właśnie nad transportem i logistyką :) według was to ciekawy kierunek, warto wybrać go, czy jest ciężki i jak z pracą potem czy jest atrakcyjna i dobrze płatna? Jeśli są osoby które studiują bądź studiowały niech  sie wypowiedzą na temat jak wyglądają studia czy praca potem :) jeśli wam sie nie spodobal ten kierunek to jaki inny byscie teraz wybrali ? z góry dziękuję i wiem że pewnie były podobne tematy ale wiadomo z roku na rok moze sie cos zmienic wiec wolę być na bieżąco:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybór kierunków to kwestia indywidualna. Jeśli Cię interesują te zagadnienia to na pewno warto. Jeśli zaś myślisz żeby pójść bo praca to raczej sobie odpuść. Studia pracy nie dają. Dają wiedzę z konkretnego zakresu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie nie wiem co mnie tak interesuje, a kierunek ten nie jest mi dobrze znany, więc nie wiem czy mnie interesuje czy nie, dlatego też chcialabym sie coś na ten temat dowiedzieć, moze akurat mnie zainteresuje. Proszę więc o konkretne odpowiedzi na moje pytanie. Dziękuję:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Www.studia.net/logistyka

Www.studia.net/transport 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Chemiamedyczna
      Cześć, stoję przed wyborem pomiędzy chemią medyczną na UWr, a analityką medyczną na WUMie. Mógłby mi ktoś doradzić, co powinnam wybrać, kierunki wydają się podobne i z tego co czytałam perspektywy zatrudnienia diametralnie się nie różnią. Proszę o porady i opinie co do tych kierunków
    • Przez michał88
      Witam,jestem tegorocznym maturzystą,
      Dostałem się na dwa interesujące mnie kierunki,pierwszy to finanse i inwestycje ,natomiast drugi to informatyka, oba  na UŁ
      Moje pytanie brzmi który z kierunków daje lepsze perspektywy zawodowe i bardziej interesującą pracę?
    • Przez renata123
      Jestem 65 osoba na liscie rezerwowej na elektroradiologie na WUM. Czy ktos sie tu znajduje kto rowniez aplikowal na wum na jakikolwiek inny kierunek i moze powiedziec czy jest szansa ze dostane sie w tej rekrutacji i kiedy bylaby mniej wiecej druga lista? Co ile jest aktualizacja?
    • Przez Klaudia Dziechciarz
      Czesc
      Skończyłam 1 rok ekonomii. Nie jestem do końca zadowolona, to co podobało mi się najbardziej to oczywiście matma (oczywiście, bo lubię matematykę), statystyka opisowa (świetny przedmiot chociaż na studiach nikt go nie lubił) oraz technologie informacyjne. Biorąc pod uwagę to co mi się podobało myślę nad zmianą kierunku na informatyka i ekonometria na tej samej uczelni. Czy warto zamienić ekonomie na IiE? Po którym kierunku lepsze perspektywy? 
    • Przez arlx322
      Witam, potrzebuję pomocy przy pracy licencjackiej. Piszę ją na temat wynagrodzeń. W ostatnim rozdziale muszę napisać o rodzaju rozrachunków firmy związanymi z wynagrodzeniami oraz o rozrachunkach z pracownikami w księgach rachunkowych firmy. Czy ktoś ma jakiś pomysł o czym mam tam napisać i jakie dane z firmy musiałabym wyciągnąć?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć, Mam kilka pytań na temat wyboru kierunku mojej przyszłej nauki:).Nie dostałem się na zwykła informatyke przez wysoki progi. Pozostaje mi energetyka na politechnice gdańskiej albo informatyka j ekonometria na UG, no i jeszcze dostałem się na to samo na UEP, ale raczej tą opcje odpuszczam bo to dość daleko od mojego miejsca zamieszkania. Nie wiem co wybrać, no ale najbardziej nastawiam się na UG. Czy słyszał ktoś coś o informatyce i ekonometrii na UG? Liznąłem nieco podstawy ekonomii, mam pozytywne odczucia w stosunku do tego kierunku. Problem w tym że musze dokonać wyboru specjalizacji pomiędzy Metodami analizy danych i Aplikacjami informatycznymi w biznesie. Na pierwszej z nich w planie zajęć wydaję się być mało samej informatyki i programowania (w dodatku nie widze tam nawet w jakim języku), a przepełnienie matmą w grubej przewadze statystyki, znajduje się tam też sporo zagadnień ekonomicznych. Druga specjalizacja czyli Aplikacje informatyczne w biznesie to matma i programowanie(po trochu c, java script, html, sql, ruby, python). Dodam że o data science nie wiem zbyt dużo, ale wydaje mi sie że istotną umiejętnością będzie dobra znajomość programowania. Co możecie mi poradzić? Czy generalnie warto kształcić się jako data scientist czy lepiej iść w programowanie?
    • Właśnie zdaję sobie z tego sprawę, ale próbuję zdobyć informacje o tych kierunkach z każdej możliwej strony. Który jest bardziej wymagający, daje lepsze perspektywy? 
    • Normalnie przez telefon mi odpowie co mam wziąć pod uwagę i czy mi się należy?
    • A nie lepiej dla Ciebie zapytać dziekanat? Poważnie? 1 telefon.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Jakie studia wybrać?

Poradniki

Praca i kariera zawodowa

читать дальше

ry-diplomer.com

здесь
  • Forum
  • Studies.pl
  • Studia.pl
  • Kierunki studiów

• Wróć
    • Studia artystyczne
    • Bezpieczeństwo i studia mundurowe
    • Studia ekonomiczne
    • Filologie i języki
    • Gastronomia i hotelarstwo
    • Studia humanistyczne
    • Logistyka, transport, spedycja
    • Studia informatyczne i matematyczne
    • Studia medyczne
    • Studia pedagogiczne
    • Studia przyrodnicze
    • Prawo i Administracja
    • Stosunki międzynarodowe
    • Studia techniczne
    • Studia biznesowe
  • Podyplomowe
  • Aktywność
  • Szukaj
  • Ranking

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.