Skocz do zawartości
karolinahigher

[Andrychów] Praca w logistyce

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz rozwijać się z obszarze logistyki?

Potrafisz dogadać się po niemiecku lub angielsku?

W takim razie mam coś dla Ciebie!

Kompleksowy onboarding. Wsparcie ze strony Współpracowników. Spójna ścieżka kariery z możliwością awansu na Managera. Atmosfera oparta o wzajemny szacunek. Bogaty pakiet szkoleń.

A wszystko to bez korporacyjnej sztywności!

Dynamicznie rozwijająca się firma, która w 2016 roku zajęła II miejsce w rankingu Gale Biznesu, poszukuje do swojego zespołu właśnie Ciebie

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Organizacja spedycji krajowej i zagranicznej,
  • Budowanie długofalowej współpracy z Kierowcami i Przewoźnikami,
  • Opieka nad terminowością dostaw.

Wyślij CV na adres: [email protected]

W tytule maila napisz: Specjalista TSL - studia.net

Zadbaj o swoją karierę w Nowym Roku!

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez xsuunset
      Hej,

      jestem bardzo ciekawa opinii studentów na temat kierunku kierunek logistyka na UE w Katowicach. Ogólnie jestem zielona w tym temacie. Chciałam iść na Polibudę w Zabrzu, jednak po przeczytaniu opinii muszę się jeszcze raz zastanowić. Wszystkie rady będą mile widziane. Jak już jest taki temat na forum to przepraszam, to mój debiut
    • Przez Renifer
      Chciałabym się Was zapytać o przeliczanie punktów na studia. Zamierzam złożyć dokumenty na lingwistykę stosowaną lub filologię. Mam w planach zdawać rozszerzony język polski, język angielski i język hiszpański. Chciałabym się dowiedzieć czy punkty z matury z angielskiego i z hiszpańskiego będą sumowane, czy zostanie brana pod uwagę matura, z której uzyskałam większą ilość punktów? Proszę o odpowiedź, zostało już mało czasu żeby wysłać ostateczne deklaracje.
    • Przez MRG
      Cześć, z racji tego że piszę maturę w maju, zastanawiam się jeszcze taraz czy nie dopisać do listy zdawanych przedmiotów rozszerzonych jeszcze i angielskiego, już mam wpisaną fizykę i matmę. Jaka jest różnica w trudności na obu tych poziomach? Co poza rzeczami typowo do podstawowej muszę jeszcze na nią umieć?
    • Przez 14Anon
      Witam wszystkich.

      Słowem wstępu wspomnę, że  z matematyki (raczej przez lenistwo) nigdy nie byłem za bardzo dobry, natomiast angielski zawsze przychodził mi bardzo łatwo i nawet bez żadnej nauki dostawalem po 5 ze spr.
      Jestem obecnie w 2 klasie technikum i zastanawiam się nad studiowaniem "finances and international investment" na UW głównie przez możliwości jakie daje na miedzynarodowym rynku pracy. Jest to kierunek prowadzony w jęz. Angielskim, płatny. Zauważylem że próg na ten kierunek wynosi od 33 do 40 pkt (inne kierunki >80) dzięki czemu jest szansa abym się na na niego dostał (pewnie dostanę okolo 40).
      W zwiazku z czym chciałbym się zapytać:

      Czy jest sens się tam pchać gdy matematyka mi slabo idzie?
      Czy kierunek jest dobry a próg jest tak niski ze wzgledu na angielski i czesne?
      Czy ktoś może chodził na ekonomię i opowie jak to jest i jak można się wczesniej przygotowaćna studiowanie?
    • Przez MRG
      Cześć. Za niedługo mam egzamin zawodowy na wykonywanie kosztorysów, a że zbliża się również matura i pójście na studia, pomyślałem że dobrze by było aby ten papier na coś się przydał. Miał ktoś z was do czynienia z pracą jako kosztorysant budowlany w trakcie studiów dziennych? Bo trochę zaciekawił mnie ten temat, teoretycznie nie trzeba mieć jakiś specjalnych kwalifikacji (które na pewno ułatwiają) aby taką pracę znaleźć, co do doświadczenia to zależy od firmy na jaką się trafi, a zarobki porównując do czasu i "ciężkości" pracy są wydaje mi się w miarę dobre. No chyba że się mylę, to proszę mnie wyprowadzić z błędu. Krótko mówiąc, czy szukać pracy jako kosztorysant czy może próbować się zahaczać na jakieś dorywcze pracę studenckie?

      Uprzedzając wszystkie posty w rodzaju "masz jeszcze czas!" Odpowiem tylko tyle że wiem że mam czas, ale wolę nie odkładać niektórych rzeczy aby nie było za późno, przez co mógłbym coś stracić.

  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Witam, Ukończyłam studia I stopnia z tytułem inżyniera. Kierunek studiów to matematyka stosowana na politechnice białostockiej. Aktualnie pracuje jako analityk w zespole ryzyk w banku. Aktualnie szukam uczelni na której chciałabym iść na finanse i rachunkowość. Chce dalej poszerzać wiedzę analityczna i jednoczenie że stref bankowości / ekonomii / rachunkowości. Stąd aktualnie myślę nas studiami II stopnia oczywiście, zaocznymi ,związanymi z fir.Mam na oku uczelnie Koźmińskiego i SGH.A może ktoś się orientuje czy jakaś uczelnia ma kierunek w którym poszerzę wiedzę przede wszystkim z rachunkowością, ale by były także związane z analityką?Pozdrawiam
    • Jeżeli dokonam opłaty rekrutacyjnej w najbliższych dniach i zostanie ona zaksięgowana, to wtedy mogę edytować swoje dane? Chodzi mi o wyniki matur, które będą dostępne dopiero w lipcu
    • Już się kiedyś wypowiadałam w wątku nt. grafiki ! Dla mnie to była alternatywa dla ASP, póki co jestem zadowolona i na pewno podjęłabym kolejny raz tą samą decyzję  Generalnie czuję się twórczo spełniona
  • Najpopularniejsze tematy na forum

natürliches potenzmittel

автополив купить