Skocz do zawartości
Karolciaaa

Bezpieczeństwo wewnętrzne na USie

Rekomendowane odpowiedzi

Studiuję już na trzecim roku Bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Szczecińskim i uważam, że jest super. Dużo ciekawych informacji, wiele wycieczek i wspaniali wykładowcy. Jak najbardziej polecam studiowanie na tym kierunku i to właśnie na Uniwersytecie Szczecińskim. Jest dużo zabawy i ciekawych infromacji. Uważam, że to, czego się uczę, jak najbardziej przyda mi się w przyszłości i, gdy tylko skończę studia (oprócz licencjata to i magisterkę), planuję pracować w Policji. Myślę, że to fajna praca i z pewnością mi się spodoba. Praktyki w tej instytucji były super, więc na pewno nie zrezygnuje z pomysłu pracy w Policji. Wiele osób mówi, że nie warto pracować w Policji, że to hańba, że to, że tamto. Ja uważam, że mimo wszystko jest super i warto to podejmować.

A Wy co myślicie o Uniwersytecie Szczecińskim? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć, Mam kilka pytań na temat wyboru kierunku mojej przyszłej nauki:).Nie dostałem się na zwykła informatyke przez wysoki progi. Pozostaje mi energetyka na politechnice gdańskiej albo informatyka j ekonometria na UG, no i jeszcze dostałem się na to samo na UEP, ale raczej tą opcje odpuszczam bo to dość daleko od mojego miejsca zamieszkania. Nie wiem co wybrać, no ale najbardziej nastawiam się na UG. Czy słyszał ktoś coś o informatyce i ekonometrii na UG? Liznąłem nieco podstawy ekonomii, mam pozytywne odczucia w stosunku do tego kierunku. Problem w tym że musze dokonać wyboru specjalizacji pomiędzy Metodami analizy danych i Aplikacjami informatycznymi w biznesie. Na pierwszej z nich w planie zajęć wydaję się być mało samej informatyki i programowania (w dodatku nie widze tam nawet w jakim języku), a przepełnienie matmą w grubej przewadze statystyki, znajduje się tam też sporo zagadnień ekonomicznych. Druga specjalizacja czyli Aplikacje informatyczne w biznesie to matma i programowanie(po trochu c, java script, html, sql, ruby, python). Dodam że o data science nie wiem zbyt dużo, ale wydaje mi sie że istotną umiejętnością będzie dobra znajomość programowania. Co możecie mi poradzić? Czy generalnie warto kształcić się jako data scientist czy lepiej iść w programowanie?
    • Właśnie zdaję sobie z tego sprawę, ale próbuję zdobyć informacje o tych kierunkach z każdej możliwej strony. Który jest bardziej wymagający, daje lepsze perspektywy? 
    • Normalnie przez telefon mi odpowie co mam wziąć pod uwagę i czy mi się należy?
    • A nie lepiej dla Ciebie zapytać dziekanat? Poważnie? 1 telefon.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Jakie studia wybrać?

Poradniki

Praca i kariera zawodowa

• Forum
  • Studies.pl
  • Studia.pl
  • Kierunki studiów

• Wróć
    • Studia artystyczne
    • Bezpieczeństwo i studia mundurowe
    • Studia ekonomiczne
    • Filologie i języki
    • Gastronomia i hotelarstwo
    • Studia humanistyczne
    • Logistyka, transport, spedycja
    • Studia informatyczne i matematyczne
    • Studia medyczne
    • Studia pedagogiczne
    • Studia przyrodnicze
    • Prawo i Administracja
    • Stosunki międzynarodowe
    • Studia techniczne
    • Studia biznesowe
  • Podyplomowe
  • Aktywność
  • Szukaj
  • Ranking

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.